שיווק במנועי חיפושפרסום אתרים באינטרנט -ושיווק איכותי וחכם במנועי החיפוש

השער העיקרי של רוב הגולשים בעולם אל האינטרנט הם מנועי החיפוש והמוביל שבניהם הוא גוגל

בינג ויהואו מזדנבים ארחק מאחור ,

החשיבות הגדולה של מנועי החיפוש היא  הרלוונטיות בחיפוש ,קידום אתרים באינטרנט ושיווק חכם במנועי החיפוש יביא גולשים רבים וכניסות מרובות לאתר הבית .

הצגת האתר למנועי החיפוש השונים והצורך הקבוע להשתמש בכלי שיווק במנועי החיפוש על מנת שבאופן קבוע תהיה שם כאשר הלקוחות שלך מחפשים אותך מביא אותנו לעולם קידום האתרים .

קידום האתרים שיווק מתבצע גם ברישום באינדקסים השונים, קישורים לאתרים בתחום דומה לתחום עיסוקך או המתממשק עם תחום עיסוקך, ניתן להבדיל בין שני כלים עיקריים לקידום אתרים

קידום ממומן במנועי חיפוש – הצצה קצרה בדפי החיפוש של גוגל מבהירה עד מהרה מהו הכוח העצום של קידום אתרים באינטרנט במודעות הממומנות שנמצאות מעל ובצד כל עמוד בגוגל. השיטה שפיתחה גוגל,

לפיה המפרסם משלם רק על הקלקה על המודעה, הופכת את שיטה  הזו לאיכותית וממוקדת מאוד שתומן ברובה מחשבה ואיכות על מנת למקד את השיווק לקהל היעד הרצוי,

אלפי חברות בארץ ובעולם משתמשות בכלי של קידום  הממומן בקביעות ואף בענפים מסומים מפרסמי המודעות משלמים על כל קליק יותר מ 100$.

על מנת למקסם את התוצאות  ובד בבד להוריד עליות יש צורך בניהול שוטף ומקצועי אינטרנט בפרסום בגוגל ובמנועי החיפוש האחרים הקיימים היום בשוק ואף ברשתות החברתיות.

ניהול יומיומי של מומחים מקצועיים בעלי ניסיון מאפשר להוריד את עלויות פרסום אתרים באינטרנט באופן משמעותי, על ידי :

תוכן המודעה, תיזמון והופעת המודעה, חלוקת מופעים בין המודעות ,מיטוב ע"י CTR בחירת צירופי המילים הרלבנטיים והכדאיים ביותר כך גם ניתן לקבוע חישוב להצעת מחיר CPC  לכל מילה ידנית. כך שניתן להוזיל משמעותית  את מחיר הפרסום והשיווק  בגוגל  אשר נקבע בהתאם לתחרות בין המפרסמים השונים המעוניינים בביטוי  ולרלוונטיות שבפרסום– ולפיכך יש חשיבות רבה לאיכות ניהול הקמפיין ולטיוב יומיומי שלו.

קידום אורגני במנועי חיפוש - לצד הקידום הממומן חשוב להקפיד כל העת על פרסום אתרים באינטרנט ושיווק אורגני במנועי החיפוש. לגוגל ולשאר מנועי החיפוש יש אלגוריתם מורכב שמשמש אותם כדי לקבוע את סדר התוצאות של האתרים בכל חיפוש אפשרי.

מיקומו של האתר נקבע בהתאם לפרמטרים רבים, המשפיעים על דירוג האתר כמו מילות מפתח , אופטימיזציה של מבנה האתר ותוכן האתר ומאמרים אשר ממלאים את האתר  כל-זאת תוך שמירת רמה ואיכות גבוהה של פרופיל הקישורים ללא סייג וזאת על-מנת לצבור תאוצה לקידום מהיר של אתרך.

כשמנועי החיפוש מבינים כי הם עומדים מול אתר איכותי ורציני הם יפעלו לקדם את אתרך מעלה מעלה, אל מקומו המכובד בדף הראשון.

חברת  סאו אקספרס חברת קידום אתרים ויעוץ קידום אתרים מתמחה בשני סוגי הפעילויות – פרסום אתרים באינטרנט ושיווק במנועי חיפוש -קידום ממומן וניהול קמפיינים וקידום אורגני .

נשמח לסייע ולייעץ בתחומים אלה.

צור עמנו קשר עוד היום  לקבלת  הצעת מחיר משתלמת -בו תקדם ותתקדם סאו אקספרס.